Witajcie wszyscy !

    Mam na imię Jakub, ale mówią do mnie Kuba. Akceptuję obydwie formy, więc jeżeli chcecie coś miłego mi napisać, zapytać się o coś lub skrytykować to piszcie jak chcecie. Od wielu lat interesuję się motoryzacją, jeszcze jako mały chłopiec przed snem odbywałem długie podróże samochodem… i wcale nie oszukuję. Jeździłem po znanych mi drogach, ale myślami, zamykałem oczy i wyobrażałem sobie siebie za kierownicą, a miła kołderka mi w tym kompletnie nie przeszkadzała. Kiedy już dosięgałem stopami do pedałów w samochodzie to ćwiczyłem ruszanie i zmienianie biegów na działce wraz z moją mamą. Torem szkoleniowym była pusta polana na której czasami pojawiały się inne auta, cóż to były za emocje kiedy musiałem się minąć z innym samochodem.
    Obecnie mam 23 lata i moje marzenia się spełniły, ponieważ prawo jazdy posiadam już od kilku lat. Myślę, że do zdania prawa jazdy za pierwszym razem, miały duży wpływ nauki na wspomnianej już polanie. Każdy ma taki wymarzony samochód, który chciałby mieć jako pierwszy po odebraniu uprawnień lub jako kolejny, takie marzenie mam też ja. W podstawówce marzyłem o VW Golfie i to się nadal nie zmieniło ! Co prawda przez 5 lat jeździłem Passatem (oczywiście B5 w TDI), którego ostatnio się pozbyłem, ale kiedyś Golfa sobie kupię chociaż na rok, ale kupię i to w wersji GTI. Takie moje marzenie… Już teraz mogę Wam powiedzieć, że mój drugi samochód nie będzie Golfem, ale może trzeci się uda, bardzo na to liczę.

sdr
Mój Passat


    Ten blog powstaje, dzięki mojej pasji i marzeniom, które chciałbym spełniać za sprawą wpisów własnego autorstwa, mam nadzieję, że w przyszłości będę testować samochody i pisać Wam czy warto kupić tańszą Skodę czy droższe BMW. Chcę poszerzać swoją wiedzę, ale i pomagać Wam w wyborach przy kupnie aut lub przy rozwijaniu Waszej moto pasji.

Jakub o Moto !

Reklamy