Już 4 grudnia swoją premierę ma mieć nowe Lamborghini. Pierwsze co przyszło Wam na myśl to super,hiper,ekstra sportowy model. Otóż może okaże się to super, hiper, ekstra model, ale SUV. Według zapewnień, będzie to pierwszy sportowy SUV, ale taki prawdziwy, a nie udawany. Czyli możemy oczekiwać auta, które przedstawi się jako bardzo szybkie, a utrzymanie żądanego toru jazdy nie będzie problemem nawet przy niewyobrażalnie wysokich prędkościach.

urus 2

Czytając powyższe zdanie, które sam stworzyłem – wychodzi na to, że to nic nowego… przecież przedstawiciele marek Premium już takie egzemplarze posiadają.
Ale Lamborghini zapewnia, że takiego szybkiego SUV-a jeszcze nie było, a do tego wjedzie prawie wszędzie gdzie chcesz. Czyli, że nie przestraszy się błota na leśnych drogach, a w razie potrzeby Pan Prezes wjedzie swoim Lambo na teren budowy? Podobno tak.
Za przykład posłużyć może nam film zaprezentowany w serwisie YouTube, na którym to Urus – bo tak będzie nazywał się SUV Włoskiego producenta – nieźle figluje po pustyni. Wygląda to efektownie, czekamy zatem do 4 grudnia jak prezentować się będzie Lamborghini Urus bez kamuflażu.

2018 Lamborghini Urus Price release date 1600 X 1067

A do uruchomieniu trybu SABBIA* ustawi się z pewnością długa kolejka klientów z grubymi portfelami.

FILM z YouTube
* SABBIA – tryb jazdy, który pozwala na łatwe poruszanie się po piachu (zaprezentowane w filmie)

Zapraszam na Facebooka, Instagrama oraz YouTube !
Jakub o Moto

Reklamy