Nowy C4 Cactus, nowoczesny i obdarzony ciekawą stylem, oferuje niespotykany dotąd komfort. W tym celu Citroën sięgnął do technologicznego dorobku marki w zakresie zawieszenia hydraulicznego. Technologia ta została zmodyfikowana, aby zapewnić jej dostępność dla jak największej liczby użytkowników. W ten sposób Nowy C4 Cactus wprowadza do Europy system zawieszenia z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi(Progressive Hydraulic Cushions™ – PHC), a w ramach światowej premiery – fotele Advanced Comfort, które zapewniają bezprecedensową wygodę siedzenia i komfort jazdy.

Base de donnée : Astuce Productions

Nowy C4 Cactus w sposób naturalny podkreśla swoją odmienność poprzez nowy, szeroki i wyrazisty pas przedni, przeprojektowany pas boczny oraz okazały tył, w który wbudowano nowe światła LED z efektem 3D. Zmienia zachowawcze kanony segmentu kompaktowych hatchbacków i prezentuje płynną i monolityczną sylwetkę.Rozstaw osi 2,60 m i krótkie zwisy zapewniają mu kompaktowe wymiary, dzięki którym pozostaje zwinny i zwrotny, a jednocześnie gwarantuje oczekiwaną w tym segmencie ilość miejsca w kabinie. Jego opływowe kształty podkreślają typowe dla Citroëna wyraziste elementy graficzne, takie jak: panele Airbump® w dolnej parti drzwi,dach stylistycznie odcięty czarną barwą słupków przednich i pasem okien, dwupoziomowy układ świateł z przodu czy też szeroka identyfikacja świetlna w technologii LED z efektem 3D z tyłu.Oferuje 31 kombinacji personalizacji wyglądu nadwozia dzięki 9 kolorom nadwozia i 4 pakietom kolorystycznym z akcentami kolorystycznymi, co pozwala klientom tworzyć samochody zgodnie z własnymi upodobaniami. Funkcjonalne, proste i przestronne wnętrze już na pierwszy rzut oka tworzy odprężającą atmosferę. Proponowanych będzie co najmniej 5 różnorodnych i przytulnych tonacji wnętrza,które dostarczą wrażenia jasności, miękkości i wyrafinowania.

C4 Cactus dokonał również pokoleniowego skoku pod względem izolacji akustycznej i wyposażenia w codziennym użytkowaniu. Zapewnia pasażerom przyjazne i bezstresowe warunki podróżowania dzięki 12 technologiom wspomagania prowadzenia i 3 technologiom łączności. Optymalne i wydajne jednostki napędowe potęgują wrażenie przyjemności i spokoju odczuwanego za kierownicą Cactusa.

Copyright William CROZES @ PLANIMONTEUR

Ze zdjęć wynika, że samochód będzie wyglądał bardzo świeżo. Ten model pozostanie ciekawą i kolorową propozycją – m.in. przez to, że jest taka mnogość personalizacji.

Zapraszam na Facebooka oraz YouTube !
Jakub o Moto

Reklamy