Dzisiaj wystartowały największe targi motoryzacyjne w Polsce, a chodzi dokładnie o Poznań Motor Show ! Do dyspozycji zwiedzających jest 150 wystawców, którzy chętnie prezentują swoje nowości, a duża część ekspozycji będzie otwarta dla widzów, każdy może zająć miejsce za kierownicą i poczuć to czy pasuje do niego dane auto.  Oprócz stanowisk z autami, znajdziemy wydzieloną strefę z motocyklami, ciężarówkami i kamperami. Dla każdego coś dobrego.
stinger
Mnie najbardziej interesuje wystawa aut, największym stoiskiem może się poszczycić Volkswagen Group Polska. Dużo aut przyjechało prosto z salonu w Genewie, czyli totalnych nowości.
Zobaczyć będziemy mogli m.in.:
– Alfa Romeo Stelvio
– Alpina B5 i B7
– Ferrari 812
– Infiniti Q60 Project Black S
– Kia Stinger
– Porsche Panamera Sport Turismo
– Volvo XC60
– Volkswagen Arteon
Każdy miłośnik motoryzacji powinien się pojawić na tym wydarzeniu i podejrzewam, że nie będzie zawiedziony wizytą na Poznańskich targach. Wystawa trwa od dnia dzisiejszego (06.04  – Press Day) do niedzieli (09.04), bilety są w bardzo przystępnych cenach, a przedsprzedaż internetowa pozwala na oszczędzenie kilku złotych na bilecie oraz czasu, który stracić można w długich kolejkach do kas.

Jakub o Moto

Reklamy